KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14333089
nr 1433 3089
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Träsnitt, Vytautas Kasiulis (1918-1995), 22/100. Signerad. Bildmått: 18x26, yttermått inklusive ram: 35x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:21:31
20/11 21:53:57
22 nov